Strona główna » Blog o nasionach marihuany » Ak… Ak 47 albo jak kto woli po polsku AK-cz.

Ak… Ak 47 albo jak kto woli po polsku AK-cz.

Data dodania: 03-07-2019
Ak47 ma to do siebie że praktycznie daje sobie rade w każdych warunkach, tych upalnych i tych zimniejszych północnych, idealnie nadaje się na outdoor jako femka a przede wszystkim prym wiedzie auto AK 47 na outdoor z oczywistych powodów.


Ak… Ak 47 albo jak kto woli po polsku AK-cz. 


Odmiana AK jakimś tajemniczym sposobem podbiła większość świata, nie mówię o podboju gleby i rozrastaniu się tu i ówdzie łamane przez wszędzie. Chodzi mi o to, że w zasadzie każdy słyszał o AK i prawie każdy próbował. A jak spróbował to na 99% był zadowolony. Smakowało, fajne, gdzie to mogę dorwać, trudne w uprawie? … itp. 

No i tak w zasadzie Ak-acza można dostać wszędzie. Praktycznie każdy producent ma w swojej ofercie AK-acza pod nazwą Ak, Ak47, Ak-47 lub jej wariacją Ak-74, albo nazywa ją kompletnie inaczej  jak to zrobił Dutch Passion nazywając jedną ze swoich odmian -> Think Different. 

No O kkkej… ale co w tej odmianie jest takiego magicznego, co powoduje że zawsze jest na topie? (serio! wyniki sprzedaży nie kłamią, sprawdzałem).

Ak47 ma to do siebie że praktycznie daje sobie rade w każdych warunkach, tych upalnych i tych zimniejszych północnych, idealnie nadaje się na outdoor jako femka a przede wszystkim prym wiedzie auto AK 47 na outdoor z oczywistych powodów. Niskie, nie rzuca się w oczy, odporne i bardzo ploniaste, no i ponad wszystko bardzo szybko kwitnie. Co oczywiście z komercyjnego punktu widzenia jest bardzo istotne. Ak47 wykazuje przewagę sativy i efekt upalenia typowy dla sativy. Przez co wydaje się być o wiele bardziej przystępną odmianą dla typowego fana amatora zieleninki. Przy oszczędnym / nie łapczywym … nazwijmy to ogarnianiu tematu…. Ak47 nie zamula, tylko daje bardzo przyjemną fazę i ochotę do działania. Ale pamiętajmy że niektóre szczepy AK47 dochrapały się do zawartości THC bliskiej 20%. AK potrafi ściąć z nóg. AK najnormalniej w świecie daje radę - ale tak na serio. Rzadko kiedy nawala, jest niezawodna, stabilna charakterystyka wzrostu i łatwy do przewidzenia efekt końcowy wyrażany w ilości plonu. Nie wiesz co wybrać ? Wybierz AK47!


Mała charakterystyka AK-cza 47

Wygląd:
Średniego wzrostu roślina z bardzo grubymi topami i wielgachnym bananem na głównej łodydze. Dorodny krzak wygląda jak porządnie upasiona Tuja. Jasno zielonkawy kolor topów z jasnymi włoskami + mała niespodzianka bo Ak47 nie ma w zwyczaju obciekać żywicą.

Zapach:
AK-47 wyrobił sobie opinię … porządnie dającej po nosie odmianie marihuany, nie tak jak odmiany typu Cheese, które wypalają komórki nerwowe w nosie. AK-acz ma bardzo mocny aromat. Wydziela ostry ziemisty zapach, pikantne nutki sosny i drewna oraz subtelny pomarańczowy aromat na końcu. Dymek … „śmierdzący” i pikantny jednocześnie a i czasem znajdzie się jakiś zalążek cytrusów jeśli fenotyp dopisze.

Smak:
Ziemisty Kush z delikatną słodkawa domieszką, a na koniec wjazd na kubki smakowe robią przyjemne przebłyski sosny i drewna.

Efekty:
Euforyczny, idealny do codziennych obowiązków (przy niewielkich ilościach)  i spotkań towarzyskich. Po tłustym blancie… pewne rzeczy mogą wydawać się nieco zakrzywione i nogi miękną. 

Od medycznej strony -> fantastycznie sobie radzi z lękiem, niweluje/uśmierza efekt  wyczerpania, stresu, zaburzeń odżywiania i udręki psychicznej.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog o nasionach marihuany
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu