Lista produktów producenta Buddha Seeds

Buddha Seeds

Hiszpańskiego producenta nasion marihuany – Buddha Seeds cechuje pełen profesjonalizm oraz wysoka jakość. W swojej ofercie Buddha Seeds posiada własne odmiany opracowywane z wielkim wysiłkiem oraz poświęceniem w wyniku czego odmiany te są wyjątkowe i wyróżniają się na rynku. Producent ten posiada zespół wykwalifikowanych specjalistów posiadających ogromną wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, team ten wciąż to udoskonala swoje odmiany, odpowiednio selekcjonując geny.  Stosując metodę naukową przy tworzeniu nowych odmian oprócz wielkiej wiedzy, wykwalifikowanego personelu potrzeba jest także nowoczesna technologia. Wielka praca jaką wykonują specjaliści Buddha Seeds została doceniona nie tylko przez hodowców i kolekcjonerów ale także przez inne znane banki nasion, nasza firma współpracuje z seedbankami w celu rozwoju istniejących odmian a także stworzenia nowych, wyróżniających się odmian nasion marihuany. Ponadto zespół Buddha Seeds od tej pory opublikował wiele artykułów naukowych, warto także wspomnieć, że współpracowaliśmy również z różnymi uczelniami i centrami badawczymi w projektach związanych z leczniczą marihuaną oraz konopiami włóknistymi.


Badania prowadzone w Buddha Seeds można podzielić na kilka zasadniczych działań: selekcja wspomagana markerami genetycznymi i molekularnymi, analiza kannabinoidów lub/i tworzenie i charakterystyka egzemplarzy poliploidalnych. Dzięki temu Buddha Seeds jest pionierem rozwoju odmian nasion konopi autoflowering oraz jednym z najbardziej uznanych seedbanków w Hiszpanii oraz na całym świecie. Jesteśmy na rynku już ponad 10 lat tworząc nowe odmiany nasion marihuany, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających.

More

Nasiona marihuany seedfarm.pl zasady

Klientami sklepu seedfarm.pl mogą być tylko osoby pełnoletnie. Oferta sklepu seedfarm.pl zawiera kolekcjonerskie feminizowane nasiona konopi. W Polsce posiadanie, sprzedaż nasion marihuany jest dozwolona. Jednak uprawa, pomoc w uprawie nasion marihuany jest nielegalna. seedfarm.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za szkody prawne, fizyczne czy moralne poniesione wskutek nieodpowiedniego wykorzystania zakupionych nasion marihuany. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Kielcach, Łodzi, Krakowie oraz odbioru osobistego od pracownika seedfarm w Warszawie.

Dowiedz się więcej

Polskie prawo dopuszcza do obrotu nasiona marihuany
Przepisy prawne vs nasiona marihuany

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu.  Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami). 

Sklep z nasionami konopi seedfarm.pl sprzedaje nasiona marihuany osobom pełnoletnim pod kątem tylko i wyłącznie kolekcjonerskim. Opisy zamieszczone przy produktach są "przedrukiem" ze stron producentów i mają na celu odpowiednie sklasyfikowanie kolekcjonerskich nasion. 

Dostarczamy nasze nasiona marihuany kurierem DPD
Bezpieczna wysyłka 

Zdajemy sobię sprawę jak ważna jest dla Ciebie dyskrecja. Dlatego też mamy opracowane anonimowe sposoby dostarczenia Twojego zamówienia.

1. odbiór osobisty: Kielce, Łódź, Kraków, Warszawa

2. UPS - odbiór w punktach UPS Access Point na terenie całego kraju. Tam kierujemy paczkę która czeka na Twój odbiór. Niezbędny jest tylko dokument potwierdzający Twoje imię i nazwisko. Wtedy pracownik UPS Access Point wyda Ci Twoją przesyłkę.

3. Paczkomaty InPost - określ tylko paczkomat z którego chcesz odebrać przesyłkę (paczkomaty.pl) podaj nam adres email i numer telefonu. Zwróć uwagę czy dany paczkomat ma opcję pobranie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, wszystkie wątpliwości rozwiejemy podczas rozmowy.

seedfarm.pl

seedfarm.pl  - PEWNY SKLEP.

Sklep seedfarm.pl oferuje nasiona marihuany i nasiona konopi w najlepszej cenie na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dopracowaliśmy asortyment który zawiera tylko cieszące się największym powodzeniem odmiany które posiadamy w swoim magazynie (a nie zamawiamy pod klienta). W ofercie posiadamy tylko feminizowane nasiona konopi. Stawia nas to na czele sklepów działających na polskim rynku. Bezpieczeństwo zagwarantowane jest przez szyfrowanie SSL, holenderski serwer czy też kasowanie wszystkich danych klientów. Również sposób pakowania (wysyłania) przesyłki nie sugeruje w żadnym stopniu jej zawartości. Naszą wiarygodność podkreśla sklep stacjonarny w Kielcach, Łodzi i już niedługo w Warszawie. Zapraszamy do zakupów zawsze świeżych kolekcjonerski nasion amrihuany. UDANE ZAKUPY tylko z seedfarm.pl