W obecnych czasach, szukając na stronach interenetowych natkniemy sie na kilkanaście, może nawet kilkadziesiąc sklepów z nasionami marihuany.

Planujemy nową kolekcję, klaser mamy juz przygotowany.... i wtedy zaczynamy sobie zadawać pytanie który sklep z nasionami marihuany wybrać? I tu kilka zasadniczych spraw:

1. ostrożnie (nawet bardzo) z wyborem nowego sklepu - nasiona niewiadomego pochodzenia, brak opinii od zadowolonych klientów,

2. nie kierujemy się ceną - pamiętać należy że na kolekcji nie ma co oszczędzać, różnica w wysokośći 1, 2 czy nawet 3 złotych to nie różnica a odbić sie nam to może czkawką,

3. sprawdzamy czy sklep na opcję odbioru osobistego - bezpośrednia konfrontacja ze sklepem daje nam pewność, iż nasiona będą dobrej jakości, w oryginalnych opakowaniach, 

4. jeśli mamy jak to sprawdzić wybieramy sklepy z minimum 2 letnim stażem na rynku - sklepy tzw. shitbanki nie utrzymają sie dłużej nie 6 miesięcy.


Najlepszym rozwiązaniem jest profesjonalny sklep z nasionami marihuany seedfarm.pl. Dlaczego? Już wyjaśniamy:

1. ponad 3 lata na rynku

2. bezpieczeństwo - serwer w Holandii, szyfrowanie SSL, kasowane dane klientów

3. pełnimy role oficjalnego dystrybutora na polskim rynku dla firm: Green House Seeds, Strain Hunters, Royal Queen Seeds, Victory Seeds

4. dobre ceny które idą w parze z dobrymi opiniami klientów (patrz opinie klientów - fora)

5. zakupione nasiona możesz odebrać osobiście w Kielcach, Krakowie, Łodzi i  Warszawie !!!! Nie ma takiego drugiego sklepu :)

6. sprzedaż nasion tylko i wyłącznie w opakowaniach producenta

7. profesjonalna obsługa (telefon, email, wysyłka - wszystko w ekspresowym tempie).

8. możliwość złożenia ewentualnej reklamacji - patrz dostawa - reklamacje.

9. profesjonalna wysyłka nie sugerująca zawartości.

10. do każdej paczki dołączone są materiały reklamowe (zapalniczki, otwieracze do kapsli, breloczki, bletki, grindery, katalogi .... itd.)


Historia pokazuje, że klient który raz dokonał zakupu w seedfarm.pl zostaje już na ZAWSZE naszym klientem.

 
Nasiona marihuany seedfarm.pl zasady

Klientami sklepu seedfarm.pl mogą być tylko osoby pełnoletnie. Oferta sklepu seedfarm.pl zawiera kolekcjonerskie feminizowane nasiona konopi. W Polsce posiadanie, sprzedaż nasion marihuany jest dozwolona. Jednak uprawa, pomoc w uprawie nasion marihuany jest nielegalna. seedfarm.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za szkody prawne, fizyczne czy moralne poniesione wskutek nieodpowiedniego wykorzystania zakupionych nasion marihuany. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Kielcach, Łodzi, Krakowie oraz odbioru osobistego od pracownika seedfarm w Warszawie.

Dowiedz się więcej

Polskie prawo dopuszcza do obrotu nasiona marihuany
Przepisy prawne vs nasiona marihuany

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu.  Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami). 

Sklep z nasionami konopi seedfarm.pl sprzedaje nasiona marihuany osobom pełnoletnim pod kątem tylko i wyłącznie kolekcjonerskim. Opisy zamieszczone przy produktach są "przedrukiem" ze stron producentów i mają na celu odpowiednie sklasyfikowanie kolekcjonerskich nasion. 

Dostarczamy nasze nasiona marihuany kurierem DPD
Bezpieczna wysyłka 

Zdajemy sobię sprawę jak ważna jest dla Ciebie dyskrecja. Dlatego też mamy opracowane anonimowe sposoby dostarczenia Twojego zamówienia.

1. odbiór osobisty: Kielce, Łódź, Kraków, Warszawa

2. UPS - odbiór w punktach UPS Access Point na terenie całego kraju. Tam kierujemy paczkę która czeka na Twój odbiór. Niezbędny jest tylko dokument potwierdzający Twoje imię i nazwisko. Wtedy pracownik UPS Access Point wyda Ci Twoją przesyłkę.

3. Paczkomaty InPost - określ tylko paczkomat z którego chcesz odebrać przesyłkę (paczkomaty.pl) podaj nam adres email i numer telefonu. Zwróć uwagę czy dany paczkomat ma opcję pobranie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, wszystkie wątpliwości rozwiejemy podczas rozmowy.

seedfarm.pl

seedfarm.pl  - PEWNY SKLEP.

Sklep seedfarm.pl oferuje nasiona marihuany i nasiona konopi w najlepszej cenie na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dopracowaliśmy asortyment który zawiera tylko cieszące się największym powodzeniem odmiany które posiadamy w swoim magazynie (a nie zamawiamy pod klienta). W ofercie posiadamy tylko feminizowane nasiona konopi. Stawia nas to na czele sklepów działających na polskim rynku. Bezpieczeństwo zagwarantowane jest przez szyfrowanie SSL, holenderski serwer czy też kasowanie wszystkich danych klientów. Również sposób pakowania (wysyłania) przesyłki nie sugeruje w żadnym stopniu jej zawartości. Naszą wiarygodność podkreśla sklep stacjonarny w Kielcach, Łodzi i już niedługo w Warszawie. Zapraszamy do zakupów zawsze świeżych kolekcjonerski nasion amrihuany. UDANE ZAKUPY tylko z seedfarm.pl