Sklep seedfarm.pl pragnie zapewnić Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas zakupów nasion konopi oraz dostawy pod wskazany adres. Zdajemy sobię sprawę jak ważny jest komfort zakupów czyli bezpieczeństwo powiązane z dyskrecją. 

Dlatego odpowiadając na Państwa pytania przedstawiamy sposób pakowania oraz ostatecznie przygotowaną paczkę do wysyłki.

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 1. wszystkie wysyłane do naszych klientów nasiona zapakowane są w folie strunowe (oczywiście w oryginalnych opakowaniach producenta) a następnie umieszczane w specjalnym kartoniku zabezpieczającym przed zgnieceniem 
 2. przygotowany kartonik umieszczamy w kopercie bąbelkowej wraz z katalogami producentów i materiałami promo (nie umieszczamy ich w kartoniku aby nie uszkodzić nasion). Kartonik jak również koperta opieczętowany jest sklepem z akcesoriami komputerowymi  
 3. tak przygotowaną kopertę umieszczamy w folii firmy kurierskiej DPD. Nazwa firmy nie ma nic wspólnego z branżą nasion dlatego przesyłka staje się całkowicie "obojętna". Przy rozpakowaniu z folii pamiętamy że mamy kopertę z pieczątką sklepu akcesoria komputerowe :) 
 4. jeśli wybierzemy dostawę za pośrednictwem firmy Paczkomaty InPost lub pocztę polską kopertę po naklejeniu etykiety (Paczkomaty.pl) lub zaadresowaniu (poczta) bezpośrednio umieszczamy w paczkomacie lub w okienku pocztowym. 

 Życzymy udanych zakupów

 

 

Nasiona marihuany seedfarm.pl zasady

Klientami sklepu seedfarm.pl mogą być tylko osoby pełnoletnie. Oferta sklepu seedfarm.pl zawiera kolekcjonerskie feminizowane nasiona konopi. W Polsce posiadanie, sprzedaż nasion marihuany jest dozwolona. Jednak uprawa, pomoc w uprawie nasion marihuany jest nielegalna. seedfarm.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za szkody prawne, fizyczne czy moralne poniesione wskutek nieodpowiedniego wykorzystania zakupionych nasion marihuany. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Kielcach, Łodzi, Krakowie oraz odbioru osobistego od pracownika seedfarm w Warszawie.

Dowiedz się więcej

Polskie prawo dopuszcza do obrotu nasiona marihuany
Przepisy prawne vs nasiona marihuany

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu.  Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami). 

Sklep z nasionami konopi seedfarm.pl sprzedaje nasiona marihuany osobom pełnoletnim pod kątem tylko i wyłącznie kolekcjonerskim. Opisy zamieszczone przy produktach są "przedrukiem" ze stron producentów i mają na celu odpowiednie sklasyfikowanie kolekcjonerskich nasion. 

Dostarczamy nasze nasiona marihuany kurierem DPD
Bezpieczna wysyłka 

Zdajemy sobię sprawę jak ważna jest dla Ciebie dyskrecja. Dlatego też mamy opracowane anonimowe sposoby dostarczenia Twojego zamówienia.

1. odbiór osobisty: Kielce, Łódź, Kraków, Warszawa

2. UPS - odbiór w punktach UPS Access Point na terenie całego kraju. Tam kierujemy paczkę która czeka na Twój odbiór. Niezbędny jest tylko dokument potwierdzający Twoje imię i nazwisko. Wtedy pracownik UPS Access Point wyda Ci Twoją przesyłkę.

3. Paczkomaty InPost - określ tylko paczkomat z którego chcesz odebrać przesyłkę (paczkomaty.pl) podaj nam adres email i numer telefonu. Zwróć uwagę czy dany paczkomat ma opcję pobranie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, wszystkie wątpliwości rozwiejemy podczas rozmowy.

seedfarm.pl

seedfarm.pl  - PEWNY SKLEP.

Sklep seedfarm.pl oferuje nasiona marihuany i nasiona konopi w najlepszej cenie na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dopracowaliśmy asortyment który zawiera tylko cieszące się największym powodzeniem odmiany które posiadamy w swoim magazynie (a nie zamawiamy pod klienta). W ofercie posiadamy tylko feminizowane nasiona konopi. Stawia nas to na czele sklepów działających na polskim rynku. Bezpieczeństwo zagwarantowane jest przez szyfrowanie SSL, holenderski serwer czy też kasowanie wszystkich danych klientów. Również sposób pakowania (wysyłania) przesyłki nie sugeruje w żadnym stopniu jej zawartości. Naszą wiarygodność podkreśla sklep stacjonarny w Kielcach, Łodzi i już niedługo w Warszawie. Zapraszamy do zakupów zawsze świeżych kolekcjonerski nasion amrihuany. UDANE ZAKUPY tylko z seedfarm.pl