Kerosene Krash

Data dodania: 23-03-2021 Drogie, mocne, aromatyczne, niskie, lepkie, ploniaste.... i wszyscy to chcą. Niby zwyczajna Indica, niby zrobiono ją z Gorilla Glue.

Kerosene Krash to bardzo fajny krzaczor który w dość krótkim czasie w Europie zyskał sporą popularność przy nazwijmy to nieco wygórowanej cenie ale coś w tym jest... ludzie przychodzą po więcej i więcej i nie marudzą tylko zamawiają więcej i więcej itp. Niby zwyczajna Indica, niby... zdobiono ją z Gorilla Glue zwaną obecnie w Dutch Passion GG#4 i  Sherbet. Jedno jak i drugie przoduje na wschodnim wybrzeżu USA, na zachodnim pewnie też bo obie te odmiany są szalenie popularne mocne i wydajne. Nie dziwne więc że i Kerosene Krash jest mocny a raczej Bardzo mocny i wydajny przy niewielkim wzroście, średnio 80 cm. 7 tygodni kwitnienia zazwyczaj wystarcza, ale dodatkowe 2 nie zaszkodzą a tylko znacznie pomogą w objętości zbioru jaki mocy. Kerosene Krash to istny pracuś jeśli chodzi o żywicę, można oblepić wszystko wokół siebie tymi soczystymi pąkami i Liśćmi!. Mając mnóstwo żywicy dostajemy automatycznie mnóstwo silnego, ostrego zapachu Kerosene Krash`a a jest to głownie chemiczny aromat benzyny a potem szerokie spektrum począwszy od przypraw korzennych w postaci cynamonu, kwaśnej limonki, dalej mamy kapkę lawendy chmielu i czasem można doszukać się aromatu Myrcii ( to ostatnie to roślina kwiatowa ).

O mocny THC pisałem ?  nie ? ok...

Poziom THC w  Kerosene Krash Dutch Passion oznaczył jako Extreme czyli sięgający ponad 20%. Gorilla jak i Sherbet mają podobne wyniki, są mega mocne i upalają niemiłosiernie. Ale oprócz sporej ilości THC doszukać się  można także kilku innych ciekawych kanabinoidów w tym naszym Kerosene Krash`u. Jeśli i CBG (kannabigerol)  0,4% , CBC (Kannabichromen) 0,23% , CBN (Kannabinol) 0,16% no i ukochane CBD (Kannabidiol) na poziomie 0,32%. Niby mało ale jednak bardzo dużo zwarzywszy że często i gęsto CBG CBC i CBN znaleźć można co najwyżej w naprawdę śladowych ilościach bliskich marginesu błędu.

Szczerzę powiedziawszy to pewnie dla tego każda osoba z jaką rozmawiałem wychodziła z założenia że Kerosene Krash to chyba najlepszy towar jaki Palili Oglądali :D

Fajne ? ładne ? podoba się ? , Chcesz to mieć ? , to klikaj linka, napisz m@ila, zadzwoń, wyślij gołębia pocztowego ewentualnie list w butelce wyrzuć za burtę.. cokolwiek ale daj nam znać a my zajmiemy się resztą i dostarczymy tam gdzie trzeba.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog o nasianach marihuany