Marihuana i Sex

Data dodania: 24-06-2021
Konar nie chce ci zapłonąć A kobieta Czeka i Czeka?
Możliwe że puściłeś już z dymem za dużo liści i kwiatków.


W przypadku niektórych mężczyzn używanie marihuany i zaburzenia seksualne mogą być powiązane.
Nie wiem, osobiście nic mi o tym nie wiadomo Ale! Takie oto coś wyśledziłem w otchłani internetowej, przeczytałem, przeanalizowałem … i przy okazji zamówiłem Olejek do Masażu i 4 porcje ostryg na wynos.
Typowe mieszanki marihuany zawierają około 500 składników. Około 160 z nich to kannabinoidy – substancje chemiczne, które wiążą się z białkami w organizmie zwanymi receptorami kannabinoidowymi. Dwa z najczęstszych kannabinoidów to tetrahydrokannabinol (THC) i kannabidiol (CBD).
Kiedy kannabinoidy wiążą się z receptorami kannabinoidowymi, mogą wystąpić różne efekty mn. Wyżeranie lodówki, dziwne akcje przed oczami, marihuanowe zapalenie stawów kolanowych, zwiększona podatność na grawitacje ziemską, nagła magnetyzacja zadka do fotela, erupcja śmiechu itp
 
Wpływ marihuany na organizm zależy od roślin użytych do przygotowania mieszanki. Dla bardziej niekumanych już objaśniam. Blant z mocnej indica podziała inaczej niż czysta sativa i jeszcze inaczej będziemy się czuli paląc mieszankę 50/50 satva/indica.
 
Niektórzy mężczyźni zauważają, że ich sprawność seksualna poprawia się, gdy używają marihuany. Na przykład, jeśli mężczyźni stają się mniej niespokojni, mogą mieć lepszą kontrolę nad sprzętem i mogą nieco więcej.
Jednak inni mężczyźni doświadczają problemów seksualnych z marihuaną, takich jak:
Słabnące pożądanie. Marihuana może spowodować, że mężczyźni stracą motywację do seksu.
Zaburzenie erekcji ( tu już jest lipa ). Aby doszło do silnej erekcji, tkanka mięśni gładkich penisa musi się rozluźnić i umożliwić dopływ krwi. Jeśli jednak THC połączy się z receptorami kannabinoidowymi w penisie, proces ten zostaje zakłócony. Ponadto marihuana może sprawić, że mężczyźni będą zbyt zrelaksowani, aby mieć mocną erekcję.
Orgazmy. Badania wykazały, że mężczyźni, którzy regularnie używają marihuany, częściej mają problemy z osiągnięciem orgazmu.
Falstart :D . Marihuana może zwiększyć poziom dopaminy u mężczyzny, neuroprzekaźnika związanego z przyjemnością i nagrodą. Może również wzmagać niepokój. Obie te sytuacje mogą spowodować falstart.
 
Marihuana może również wpływać na osąd i ocenę sytuacji (ona ci mówi odwal się!  a ty słyszysz kocham cię ), może prowadzić do ryzykownych sytuacji seksualnych, takich jak niebezpieczny seks lub seks z nieznajomym ( poranek kojota scena pierwsza ). Takie scenariusze mogą zwiększyć ryzyko infekcji przenoszonych drogą płciową lub nieplanowanej ciąży.
 
Badania sugerują również, że używanie marihuany może zwiększać ryzyko raka jąder, ponieważ receptory kannabinoidowe znajdują się również w jądrach.
Problemy z płodnością są możliwe u mężczyzn stosujących marihuanę. Substancje chemiczne mogą wpływać na zdolność plemników do pływania w kierunku komórki jajowej i jej zapłodnienia, czyli plemniki tez mogą być ujarane :D
 
Eksperci twierdzą, że stopień, w jakim marihuana upośledza funkcje seksualne mężczyzny, może zależeć od dawki i częstotliwości jej używania. Mężczyźni, którzy kopcą, nacierają się olejkiem, zajadają ciastkami lub gryzą pyszne żelki bez są prawdopodobnie bardziej narażeni na problemy seksualne niż ci, którzy używają marihuany tylko okazjonalnie. Ponadto niektórzy ludzie są bardziej wrażliwi na działanie marihuany niż inni.
 
Na odchodne powiem tylko tyle, niektórzy chyba będą mieli mocny dylemat po tym wpisie :D
 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog o nasionach marihuany
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu