Strona główna » Blog o nasionach marihuany » Najmocniejsza ! , Najtrudniejsza i Najłatwiejsza/sze ...

Najmocniejsza ! , Najtrudniejsza i Najłatwiejsza/sze ...

Data dodania: 08-07-2021
Najmocniejsza - prawie Atom
Najtrudniejsza - nie jeden osiwiał
Najłatwiejsza/sze ( zależy kogo spytać )


Najmocniejsza ! , Najtrudniejsza i Najłatwiejsza ( zależy kogo spytać ) odmiana marihuany.

Zacznijmy od tej najmocniejszej bo pierwsze co mi się nasuwa na myśl to pytanie ile tej dobroci w sobie ma ta najmocniejsza odmiana. Mówimy o Godfather OG i poziomie THC sięgającym do 34% ( zbadane, zarejestrowanie, wydrukowane, i zaklepane w archiwów laboratoryjnym ). Tak twierdzi Magazyn High Times. Autorstwa California Herbal Remedies (CHR) a uzyskana poprzez zmieszanie genów Cherry Pie, OG Kush i Granddaddy Purps… niestety nie mam dostępu do szczegółowego drzewka genetycznego więc trudno to będzie odtworzyć w domu samemu :D tak czy siak Godfather OG ma ksywkę „Don of all Kush”. Chodliwa nawet, nie powiem :D  Według wielu opisów mocno wjeżdża na głowę prostując fałdy mózgowe i serwuje tak mocny haj i zespawanie synaps że trudno ogarną co się dzieje no a po tym wchodzi typowy dla indica odpał ścięgien i stawów kolanowych… ogólnie tam gdzie puścisz dymka tam będziesz spać do rana.
 

Najtrudniejsza odmiana to Dr Grinspoon a dostarcza ją Barneys Farm.

Ta okrutnie wiotka i gałęziasta sativa znana jest z delikatnych łodyg, kruchych i łatwo łamliwych. Została nazwana na cześć profesora Harvardu i wieloletniego adwokata konopi, dr Grinspoona. Pomimo swoich wełnianych włókien, pisze tutaj wełnianych do czasami jest jakaś masakra, z ustawieniem głównej łodygi, coś jak śpiąca Fretka, zajefajne zwierzątko , ekstremalnie się udomowia i jest tak giętkie że ewidentnie nie posiada kręgosłupa… tak samo jak Grinspoon. Wiele patyków siatek, sznurków i kto wie co jeszcze jest niemal niezbędne aby doprowadzić tą odmianę do końca. Delikatne łodygi są podatne na osłabienie i mogą przedwcześnie odłamać się z powodu masy rozwijających się szczytów. Trzeba użyć podpór, aby zawiesić łodygi na tym kluczowym etapie życia. Kolejnym wyzwaniem jest doprowadzenie pąków do pełnej dojrzałości, ponieważ roślina jest również znana z rozwijania dziwacznych struktur pąków. Po osiągnięciu dojrzałości cola wyglądają jak zwarte zielone i czerwonawo-brązowe koraliki. Zazwyczaj podróż trwa około 90 do 100 dni. Ten aspekt sprawia ze Dr Grinspoon ma naprawdę unikatowy wygląd i nie mówię o lekkim odkształceniu liści jak np. Duck Foot ( Frisian Duck i Auto Duck od Dutch Passion ) tylko całość wygląda hmm… nowo :D

 

Najłatwiejsza odmiana to teoretycznie ta najmniejsza… No i Easy Bud, Sped Bud, Quick One najbardziej mi do tego opisu pasują. Rzadko kiedy osiągają więcej niż 50 cm wysokości a upra kolekcja w systemie 16/m2 czyli 4 rzędy po 4 rośliny to zdecydowanie za rzadko :D Niema co tu pisać, są mali tyci tyci i w zasadzie kolekcjonują się same.

 

Macie Pytania lub i wnioski ? piszczcie m@ila na Seedfarm.krakow@gmail.com


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog o nasionach marihuany