Strona główna » Nasiona marihuany Bydgoszcz

Nasiona marihuany Bydgoszcz


Nasiona marihuany Bydgoszcz

Bydgoszcz to miasto na prawach powiatu,  siedziba m.in. wojewody oraz innych urzędów województwa kujawsko-pomorskiego. Największe miasto tego województwa aktualnie zamieszkiwane przez 348 tys. mieszkańców co jest ósmym wynikiem w Polsce po względem liczby mieszkańców, jego obszar to przeszło 175 km2. Jest położone nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim, od wschodniej części graniczy z największą rzeką Polski – Wisłą. Wysokość na jakiej położona jest Bydgoszcz to 60 m.n.p.m. Jest to dość duży ośrodek przemysłu, miasto posiada port lotniczy im. Ignacego Paderewskiego oraz port rzeczny. W Bydgoszczy znajduje się ponad 15 szkół wyższych na których studiuje około 35 000 studentów. Miasto wraz z powiatem zamieszkiwane i najbliżej położonymi gminami zamieszkuje około 600 000 osób. Trochę o historii, jako miasto królewskie ulokowane w 1346 roku było w XVI w granicach województwa inowrocławskiego. W XIX wieku stała się siedzibą władz departamentu i rejencji bydgoskiej a od czasów zakończenia II wojny światowej stolicą województwa bydgoskiego.

Tyle o samym mieście, teraz trochę o powiązaniu Bydgoszczy z nasionami konopi oraz możliwością zakupu feminizowanych nasion marihuany w Bydgoszczy. Zacznijmy od tego czym jest dokładnie sklep z nasionami konopi popularnie nazywany Seedbankiem oraz co znajdziemy w naszym sklepie SeedFarm.

Seedbank w dosłownym tłumaczeniu oznacza bank nasion, pochodzi z języka angielskiego seed – nasiono, zaś drugi człon podobnie jak w języku polskim. Teorie mamy już za sobą jednak co w praktyce oznaczać może bank nasion, co wyświetli się nam po wpisaniu tych fraz w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej? Pierwszą pozycją jaką ujrzymy będzie Globalny Bank Nasion, jest to wielki magazyn z ogromną kubaturą znajdujący się w Norwegii a dokładniej na norweskim archipelagu Svalbard na wyspie Spitsbergen. Powstał on z inicjatywy rządu Norwegii w celu bezpiecznego przechowywania wszelkich nasion roślin jadalnych z całego świata. Co ciekawe nie jest to typowy budynek przypominający magazyn, Globalny Bank Nasion ulokowany jest w tunelu wydrążonym w wiecznej zmarzlinie, tak ciekawy projekt oprócz innowacyjności, posiada wiele zalet ze względu na swoją funkcjonalność, za sprawą bardzo niskich temperatur otoczenia panujących na tych szerokościach geograficznych, nasiona przechowywane są w optymalnych dla nich warunkach i to bez wykorzystania do tego elektryczności, ponadto „ budynek” funkcjonuje bez wykorzystania stałego personelu co jak na tak olbrzymią kubaturę jest wręcz nieprawdopodobne. Jeżeli spojrzymy niżej na pozostałe pozycje jakie zostały wyszukane po wpisaniu: bank nasion, oprócz wyżej wymienionej znajdziemy wiele nasion banków bezpośrednio związanych z nasionami marihuany, takich seedbanków na świecie jest bardzo wiele, co więcej w samej Polsce jest ich grubo ponad kilkanaście.

Seedbankami popularnie nazywane są firmy produkujące nasiona konopi, dodatkowo wiele sklepów gdzie można je zakupić podczepia się pod tę nazwę i wykorzystuje ją w swoich nazwach. Od wielu lat popularnym było kolekcjonowanie nasion marihuany jednak w Polsce ten trend pojawił się stosunkowo niedawno a mianowicie, pierwsze sklepy na polskim rynku zameldowały się w latach 2005 i 2006, ktoś może uznać, iż nie jest to krótki okres bo przecież to już 13 lat jednak porównując to z zachodem chociażby z Holandią, która uznawana jest za kolebkę Seedbanków co wynika z wielu czynników gdzie jednak tym najistotniejszym jest kwestia prawa panującego na jej terytorium wciąż jest to stosunkowo niewiele. Niektóre seedbanki w Holandii mają już grubo ponad 30 lat, w zeszłym roku (2017) swoje 30 urodziny obchodził jeden z bardziej znanych producentów nasion marihuany firma Dutch Passion, inne marki będące już bardzo długo na rynku to Female Seeds, Royal Queen Seeds, Sensi Seeds czy Green House Seeds. W każdym z nich pracuje wielu specjalistów w dziedzinie germinacji (kiełkowania) nasion, niektórzy z nich, Ci najbardziej cenieni są w branży od samego początku, wielkie doświadczenie oraz pasja cechuje zespoły osób odpowiedzialnych za tworzenie nowych odmian oraz ciągłe ich doskonalenie. Można powiedzieć, że tak to wygląda w większości obecnie działających na rynku przedsiębiorstw bądź korporacji, to prawda jednak w przypadku tej branży grono to jest bardziej zamknięte, zajmujący się tym ludzie często nie tylko robią to w celach zarobkowych a jednak ważnym czynnikiem dla nich jest pasja jednak nie będziemy tutaj wchodzić głębiej w te kwestie ponieważ w każdej branży takich znajdziemy, należy tylko pamiętać iż tutaj znajdziemy wielu którzy kochają to co robią a wtedy rezultaty tego bywają najbliższe tym idealnym. Pojęcie seedbanku postaramy się przedstawić na przykładzie już wspomnianego Dutch Passion, który nie bez powodu jest ceniony na rynku od wielu lat. Jest to jeden z najstarszych jak nie najstarszy oficjalny seedbank na świecie. Aktualnie w swoim asortymencie posiada kilkadziesiąt odmian nasion konopi różnego rodzaju, zaczynając od podziału na nasiona regularne, feminizowane oraz te kwitnące automatycznie – czyli popularnie nazywane automatami (AutoFlowering), kolejny podział jaki można zastosować to genetyka nasion czyli geny Sativa, Indica, Ruderalis bądź ich hybrydy. Zespół specjalistów Dutch Passion swoje prace nad nasionami rozpoczął już w latach 70-tych ubiegłego wieku a siedemnaście lat później stali się oficjalnym bankiem nasion, do tej pory kierują się trzema zasadami, których zastosowanie przyniosło im tak wielki sukces, zasady to mianowicie:

Pierwsza z nich dotyczy germinacji nasion marihuany, do tego wykorzystywane są najlepsze genetyki specjalnie wyselekcjonowane pod kątem pożądanych efektów, tak by dać możliwość także tym mniej zaawansowanym growerom, stworzenia czegoś wyjątkowego w domowym zaciszu. Kolejna zasada to ciągłe udoskonalanie odmian wraz z równoczesnym wdrożeniem innowacyjnych technik. Tutaj przełomowym rokiem jest 1990 wtedy to Dutch Passion wprowadził nasiona konopi w wersji feminizowanej, kolejno powstały feminizowane nasiona automatycznie kwitnące - „AutoFem”. Dutch Passion od zawsze cechowało innowacyjne i często dość odmienne podejście do wielu kwestii związanych z marihuaną, można także przypisać tę cechę jako jedną z istotniejszych dzięki, której producent ten obecnie jest topowym na świecie. Trzecią i ostatnią z nadrzędnych zasad jakimi kieruje się Dutch Passion  jest najwyższy standard poziomu usług jaki oferują, począwszy od samej formy zamówienia, pakowania, terminowości oraz możliwości kontaktu na każdym z wymienionych etapów.

Do najbardziej znanych odmian tego producenta na pewno należą takie jak Mazar oraz Blueberry zarówno w wersji feminizowanej jak i automatycznie kwitnącej (AutoMazar oraz AutoBlueberry), czy też automatyczny ThinkDifferent, producent ten posiada także legendarne odmiany outdoorowe takie jak Shaman, Durban Poison, Passion#1 oraz Hollands Hope. Od kilku lat znajdziemy także odmiany bogate w CBD czyli odmiany medycznej marihuany i tu podobnie fem jak i automaty. Dutch Pasion przez wielu uznawany jest za najlepszy seedbank nasion marihuany na świecie, świetna jakość, duża różnorodność odmian, cechy które powinny zaspokoić nawet tych najbardziej wymagających. Ponadto warto dodać, że właśnie oni byli pierwszymi dostawcami nasion dla wielu hodowców, cały czas to topowy bank nasion na świecie, oprócz jakości produktów wielką ich zaletą jest obsługa klienta.

Tak jak wspomniano banków nasion jest bardzo wiele a wyżej opisany jest tylko przykładowym, jeśli zaciekawił Cię temat warto sprawdzić jakie seedbanki mamy w Polsce, ponieważ oprócz tych z zakupami online czyli internetowych sklepów z nasionami marihuany wiele z nich posiada także stacjonarne odpowiedniki więc jeśli mieszkasz w większym mieście bądź planujesz się wybrać to tak owego, sprawdź czy w pobliżu nie masz stacjonarnego odpowiednika gdzie będziesz mógł sprawdzić jak to wygląda na własne oczy lub też dowiedzieć się więcej osobiście – wejdź i sprawdź na SeedFarm.pl.
Jesteś mieszkańcem Bydgoszczy lub okolic? Sprawdź gdzie najlepiej znaleźć i kupić nasiona marihuany – www.seedfarm.pl

 

Inne możliwe formy dostawy naszych produktów w Krakowie:

  • W głównej siedzibie firmy kurierskiej UPS Objazdowa 1, 85-882 Bydgoszcz

Ponadto można odebrać swoją przesyłkę w jednym w wielu punktów Access Point UPS, które mieszczą się w różnych lokalizacjach na terenie Bydgoszczy.

Poniżej link do UPS wyszukiwarki punktów odbioru:

https://www.ups.com/dropoff/

 

Lokalizacje  punktów Access Point w Bydgoszczy oraz okolicach:

  • UPS Access Point Żwirki i Wigury 35A

 

  • UPS Access Point Skłodowskiej Curie Marii 94A

 

· UPS Access Point 11 Listopada 13

 

· UPS Access Point Ugory 2

 

· UPS Access Point Swobodna 11

 

· UPS Access Point Świętej Trójcy 12

 

· UPS Access Point Rycerska 16

 

· UPS Access Point Tadeusza Rejtana 2

 

· UPS Access Point Wiśniowa 18

 

· UPS Access Point Jerzego Rupniewskiego 6

 

· UPS Access Point Objazdowa 1

 

· UPS Access Point Glinki 118

 

· UPS Access Point Macieja Rataja 11

 

· UPS Access Point Świetlicowa 8A

 

  • UPS Access Point Dolina 57

 

W oddziale PDP Polska DPD Polska Sp. z o.o. w Bydgoszczy przy ulicy Ernesta Petersona 4a, 85-862 Bydgoszcz

Pn. - Pt: 10:00 - 18:00

Ponadto można odebrać swoją przesyłkę w jednym w wielu punktów Punkt DPD Pickup, które mieszczą się w różnych lokalizacjach na terenie Bydgoszczy.

 

· DPD Bydgoszcz Sabały 4

· DPD Pickup Nadania i Odbiory Toruńska 34

· Punkt Nadania Paczek - DPD Pickup PL12738 Pawilon handlowy "Kwiaciarnia Romantyczna Hanna, ul, Ku Wiatrakom 13

· DPD Pickup - nadania i odbiory paczek Gdańska 69

· DPD Pickup - nadania i odbiory paczek Jagiellońska 10

· DPD Pickup - nadania i odbiory paczek Dworcowa 17

· DPD Pickup - nadania i odbiory paczek Jana i Jędrzeja Śniadeckich 25

· DPD Pickup - nadania i odbiory paczek Nowy Rynek 2

· DPD Pickup - nadania i odbiory paczek Świętego Maksymiliana Kolbego 32

· DPD Pickup - nadania i odbiory paczek Przyjazna 11

· DPD Pickup - nadania i odbiory paczek Henryka Sienkiewicza 41

  • DPD Pickup - nadania i odbiory paczek Glinki 31G

 

Znajdź Punkt DPD Pickup w Twojej okolicy.

Jesteśmy blisko Ciebie!

https://www.dpd.com.pl/Znajdz-Punkt-DPD-Pickup

 

Paczkomaty In Post, zlokalizuj i wybierz paczkomat najbardziej odpowiadający twojej lokalizacji i odbierz przesyłkę osobiście, poniżej link, który ułatwi znalezienie paczkomatu:

https://inpost.pl/znajdz-paczkomat

 

  • Poczta Polska „poste restante” czyli sposób wysyłki polegający na dostarczeniu przesyłki pocztowej lub przekazu pocztowego pod adres dowolnego urzędu pocztowego, wygodny dla odbiorcy, zamiast pod jego adres.

 

Poniżej link ułatwiający znalezienie placówek Pocztu Polskiej w podanym mieście: https://placowki.poczta-polska.pl/

 

 


Przejdź do strony głównej