Strona główna » Nasiona marihuany Sieradz

Nasiona marihuany Sieradz

Nasiona marihuany w Sieradzu - czy wiesz gdzie kupić?

Jeśli jesteś mieszkańcem Sieradza lub okolic i jesteś zainteresowany kupnem nasion marihuany w Sieradzu i odebraniu ich osobiście są takie możliwości, więcej w końcowej części artykułu.

Na wstępie postaramy się pomoc w wyborze odpowiedniej odmiany, na podstawie popularności zakupów oraz najczęstszych preferencji jakimi kierują się kupujący w naszym sklepie przy wyborze odpowiedniej odmiany konopi.

Pierwsza grupa to początkujący niesprecyzowani kolekcjonerze, tutaj należy najpierw odpowiedzieć czy interesuje nas odmiana feminizowana pełno-sezonowa (standardowa) czy też kwitnąca automatycznie. „Automaty” to odmiany uznawane za najmniej wymagające, przechodzą w fazę kwitnienia niezależnie od natężenia światła (po określonym czasie same kwitną). Jeśli już się zdecydujemy to najczęstszymi wyborami są w przypadku pełno-sezonowych: AK, White Widow, 8 Ball Kush, Northern Light, Mazar, Critical, Special Queen1. Z kolei jeśli chcemy proste automaty to warto zwrócić uwagę na: Auto AK, Auto White Widow, Easy Bud, Quick One, Royal Dwarf, Auto Critical+ 2.0, Auto Kalashnikowa, Super Skunk Autoflowering.

Kolejna grupa to ludzie chcący czegoś szybkiego i tutaj też należy rozróżnić czy fem czy auto fem oraz czy sativa czy indica? W przypadku fem i sativa może być problem ponieważ one z reguły mają długi cykl i tutaj cudów nie ma. Najczęstsze wybory to w przypadku Fem: Speedy Chile Fast, Honey Cream Fast,  Candy Kush Express, Pineapple Express, Critical, Quick Gorilla, Quick Critical, Royal Cheese. Jeśli potrzeba szybkiego „automatu” to polecamy coś z takich odmian jak: Quick One, Auto Seed Bud, Thnik Fast, LSD-25 Auto, Auto AK, Royal Dwarf, Auto Critical, Auto Mazar, Auto Buublegum.

Inna grupa to kolekcjonerzy odmian typowo zewnętrznych i tutaj standardowo też podział na fem’ki i automaty. A więc zaczynamy od świetnych i odmian feminizowanych na zewnątrz, jeśli SUPER SATIVA to Easy Sativa, Durban Poison, Shaman, Outdoor Grapefruit. Hybrydy SATIVA/INDICA to Passion#1, Maroc, Purple Maroc, Red Purps, Frisian Dew, Frisian Duck, Purple#1. SUPER INDICA to na pewno Hollands Hope, Northern Light, Himalaya Gold. Teraz przejdziemy to odmian automatycznie kwitnących nadających się idealnie  na outdoor: Auto AK, Auto Northern Light, Auto Critical, Moby Dick XXL Auto, Star Ryder, Auto Duck, Auto Mazar lub też Auto White Widow i Auto Ultimate.

Kolejna i zarazem już ostatnia grupa to ludzie ceniący sobie dużą moc tak więc odmiany z wysoką zawartością THC. Najpierw Femki: Royal Gorilla (27% THC), Hulkberry (27% THC), Fat Banana (25% THC), Triple G (26% THC), Weeding Gelato (27% THC), Green Gelato (27% THC) i odmiana o najwyższej zawartości THC 28% - Cookies Gelato. Teraz Automaty i tutaj zaczynamy od 24% THC – Green Gelato Auto, Fat Banana Automatic (22% THC), Hulkberry Automatic (21% THC), Lemon Kix (21% THC).

Wracając do odbioru osobistego nasion w Sieradzu i okolicach to najbliższy nasz sklep stacjonarny jest w Łodzi ul. Brzeźna 3/B3, jadąc trasą S8 jest to naprawdę szybka droga. Sklep jest bardzo dobrze wyposażony, są także promocje, których nie ma na stronie oficjalnej sklepu, tzw. promocje stacjonarne. Jednak jeśli chcesz odebrać nasiona w Sieradzu można skorzystać np. z paczkomatów InPost, Acces Point UPS, punktów DPD PickUp bądź standardowej Poczty PL.


Przejdź do strony głównej