Strona główna » Blog o nasianach marihuany » Nowy Sklep Stacjonarny

Nowy Sklep Stacjonarny

Data dodania: 27-04-2021
Zapraszamy do nowo otwartego sklepu stacjonarnego w Sercu Polski czyli w Warszawie. Sklep z nasionami marihuany ul. Chłopickiego 8A, Wawa

Sklep w Warszawie. Nie wiem czy Wy wiecie ale ostatnio poszerzyliśmy swoje małe imperium, siatkę konspiracyjną, nową nić prowadząca do centrum dowodzenia na światem a dokładniej otworzyliśmy nowy sklep stacjonarny w Warszawie.
Warszawioki jak to Warszawioki wielkie miasto mają, wiele dzielnic i jeszcze więcej ulic tam się znajduje a na tych ulicach na pewno mieszka sporo przedstawicieli lokalnej flory i fauny w postaci Ludności Cywilnej.
Warszawa jako Stolica Polski ( zaskoczeni ? ) ma najwięcej obywateli Polski i to nie tylko zameldowanych w swoim mieście stołecznym. Nie ma co się dziwić więc że wybór padł na Warszawę. Złośliwi mogliby i na pewno powiedzieli zapewne na głoś, głośno i wyraźnie ale raczej tylko do siebie że już chyba nie mieliśmy gdzie tego sklepu otworzyć. Ale uszczypliwości zastawmy z boku bo Warszawa jako stolica ma niemal nieograniczone możliwości ... pomijając bezpośredni dostęp do morza i oburzający brak Centrum Lotów Kosmicznych.
Wytłumaczyć ten bulwersujący i skrajnie niepokojący fakt można jedynie w ten sposób że nie można mieć wszystkiego. Rok w rok coraz większa ilość turystów odwiedza Polskę i naturalnie Warszawę jako stolicę. Pomijam cały ten cyrk z Covidem i inne pierdoły z nim związane uniemożliwiające normalnym ludziom podróżowanie, zwiedzanie i obżeranie się na mieście lokalnymi i regionalnymi daniami, zakąskami i przysmakami... Nie wiem co regionalnego i typowo warszawskiego można zjeść w Warszawie ale na bank można odwiedzić tam nasz sklep stacjonarny i tam na miejscu na spokojnie sobie coś ogarnąć ... to powinno zaspokoić wszystkie nasze potrzeby. Przypominam że nasiona konopi choć mają raczej nijaki smak i stosunkowo mało Kalorii to można zjeść :D . Jak do nas trafić? ano bardzo prosto wystarczy sięgnąć do kieszeni po to elektroniczne ustrojstwo zwane Smartfon marki bez znaczenia byle by tylko miało dostęp do Internetu i nawigację i sami sobie traficie po nitce do kłębka do naszego lokalu, jak myszka do sera jak Jaś do Małgosi zwłaszcza w okresie dojrzewania jak porządny Grower do Seedbanku jak swój do swojego po prostu.
Tutaj macie adres raczej dokłada ... tak mi się wydaje.
A tutaj Dokładne Współrzędne

alt

Galaktyka Droga Mleczna
30000 lat świetlnych od Centrum Galaktyki
20 Lat świetlnych powyżej Płaszczyzny Ramienia Oriona
Układ Słoneczny
3 Planeta od Słońca
Półkula Północna
Kontynent Europa
Niż Środkowoeuropejski
Kraj Polska
Województwo Mazowieckie
Miasto Warszawa
Dzielnica Praga Południe
Ulica Chłopickiego
nr 8a
Współrzędne Geograficzne 52.24579318697291, 21.105254305360663

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog o nasianach marihuany