Sklep z nasionami marihuany seedfarm.pl rozpoczął swoją działalność w 2012 roku. Jesteśmy firmą zarejestrowaną w CEIDG.
Już w trakcie tworzenia sklepu naszą dewizą było: bezpieczny i jakościowo najlepszy sklep na rynku z nasionami marihuany, konopi.
I tak też się stało:). Stoworzyliśmy sklep z myślą o naszych klientach, czyli przejrzysta strona , maksymalne zabezpieczenie naszych klientów, szybkość reakcji z naszej strony (telefon, email, wysyłka)  stały się faktem.
Nasz profesjonalizm zauważyli też producenci. Od stycznia 2015 roku pełnimy funkcję dystrybutora firmy Royal Queen Seeds na polskim rynku. W marcu 2015 roku podpisaliśmy warunki z firmą Green House Seeds i Strain Hunters jak oficjalny dystrybutor na polskim rynku. W kwietniu firma Dutch Passion powierzyła nam obowiązki sklepu patronackiego. W lipcu podpisaliśmy dokumenty z firmą Victory Seeds - rola oficjalnego dystrybutora na polskim rynku. W 2016 roku rozpoczęliśmy współpracę Sensi Seeds, Dinafem Seeds oraz Barneys Farm. Wszystkie powyższe fakty stawiają nas w świetle firmy godnej powierzenia reprezentowania interesów na polskim rynku największych, najlepszych producentów nasion marihuany. 
Nasza oferta zawiera nasiona konopi najlepszych światowych producentów. My jako sklep dokonujemy zakupy tylko u producentów co daje nam gwarancję najwyższej świeżości a co za tym idzie jakości. Również sposób przechowywania nasiona aby ich jakość była najlepsza jest przez nas bardzo rygorystycznie przestrzegana (optymalna temperatura, wilgotność).
Jak zabezpieczamy naszych klientów? Sklep "zaparkowany" jest na holenderskiem serwerze, wszystkie połączenia szyfrowane są protokołem SSL, wszystkie dane teleadresowe usuwane są zaraz po nadaniu przesyłki. Sama przesyłka nie sugeruje zawartości (patrz zakładka jak wygląda dostawa). Nasiona wysyłamy od razu po złożeniu zamówienia (nasiona posiadamy na swoim magazynie).
Przypominamy również, że nasiona marihuany sprzedajemy pod kątem kolekcjonerskim. Na terenie Polski posiadanie i sprzedaż nasion marihuany jest legalna. Natomiast uprawa nasion oraz pomoc w uprawie jest nielegalna. Jednocześnie jeszcze raz podkreślamy, że zakupu może dokonać osoba pełnoletnia. Sklep nie bierze żadnej odpowiedzialności za szkody prawne, fizyczne lub moralne poniesione wskutek nieodpowiedniego wykorzystania zakupionych tutaj produktów.
Chcąc przekonać klientów o jakości i naszym profesjonalizmie zapraszamy do naszych sklepów w Kielcach, Krakowie i Łodzi gdzie możesz osobiście odebrać zakupione nasiona. Jesteśmy również skłonni dostarczyć Twoje zakupy pod tzw. przysłowiowe drzwi (min. wartość zamówienia 2000zł, szczegóły uzgodnimy drogą telefoniczną).
Powyższe FAKTY pozwalają stwierdzić, iż sklep seedfarm.pl to profesjonalny sprzedawca kolekcjonerskich nasion marihuany.
Zapraszamy do zakupów
Dziękuję
Mariusz
seedfarm.pl
530 550 550

Nasiona marihuany seedfarm.pl zasady

Klientami sklepu seedfarm.pl mogą być tylko osoby pełnoletnie. Oferta sklepu seedfarm.pl zawiera kolekcjonerskie feminizowane nasiona konopi. W Polsce posiadanie, sprzedaż nasion marihuany jest dozwolona. Jednak uprawa, pomoc w uprawie nasion marihuany jest nielegalna. seedfarm.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za szkody prawne, fizyczne czy moralne poniesione wskutek nieodpowiedniego wykorzystania zakupionych nasion marihuany. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Kielcach, Łodzi, Krakowie oraz odbioru osobistego od pracownika seedfarm w Warszawie.

Dowiedz się więcej

Polskie prawo dopuszcza do obrotu nasiona marihuany
Przepisy prawne vs nasiona marihuany

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu.  Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami). 

Sklep z nasionami konopi seedfarm.pl sprzedaje nasiona marihuany osobom pełnoletnim pod kątem tylko i wyłącznie kolekcjonerskim. Opisy zamieszczone przy produktach są "przedrukiem" ze stron producentów i mają na celu odpowiednie sklasyfikowanie kolekcjonerskich nasion. 

Dostarczamy nasze nasiona marihuany kurierem DPD
Bezpieczna wysyłka 

Zdajemy sobię sprawę jak ważna jest dla Ciebie dyskrecja. Dlatego też mamy opracowane anonimowe sposoby dostarczenia Twojego zamówienia.

1. odbiór osobisty: Kielce, Łódź, Kraków, Warszawa

2. UPS - odbiór w punktach UPS Access Point na terenie całego kraju. Tam kierujemy paczkę która czeka na Twój odbiór. Niezbędny jest tylko dokument potwierdzający Twoje imię i nazwisko. Wtedy pracownik UPS Access Point wyda Ci Twoją przesyłkę.

3. Paczkomaty InPost - określ tylko paczkomat z którego chcesz odebrać przesyłkę (paczkomaty.pl) podaj nam adres email i numer telefonu. Zwróć uwagę czy dany paczkomat ma opcję pobranie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, wszystkie wątpliwości rozwiejemy podczas rozmowy.

seedfarm.pl

seedfarm.pl  - PEWNY SKLEP.

Sklep seedfarm.pl oferuje nasiona marihuany i nasiona konopi w najlepszej cenie na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dopracowaliśmy asortyment który zawiera tylko cieszące się największym powodzeniem odmiany które posiadamy w swoim magazynie (a nie zamawiamy pod klienta). W ofercie posiadamy tylko feminizowane nasiona konopi. Stawia nas to na czele sklepów działających na polskim rynku. Bezpieczeństwo zagwarantowane jest przez szyfrowanie SSL, holenderski serwer czy też kasowanie wszystkich danych klientów. Również sposób pakowania (wysyłania) przesyłki nie sugeruje w żadnym stopniu jej zawartości. Naszą wiarygodność podkreśla sklep stacjonarny w Kielcach, Łodzi i już niedługo w Warszawie. Zapraszamy do zakupów zawsze świeżych kolekcjonerski nasion amrihuany. UDANE ZAKUPY tylko z seedfarm.pl