Strona główna » Jak wybrać seedbank

Jak wybrać seedbank

W obecnych czasach, szukając na stronach interenetowych natkniemy sie na kilkanaście, może nawet kilkadziesiąc sklepów z nasionami marihuany.

Planujemy nową kolekcję, klaser mamy juz przygotowany.... i wtedy zaczynamy sobie zadawać pytanie który sklep z nasionami marihuany wybrać? I tu kilka zasadniczych spraw:

1. ostrożnie (nawet bardzo) z wyborem nowego sklepu - nasiona niewiadomego pochodzenia, brak opinii od zadowolonych klientów,

2. nie kierujemy się ceną - pamiętać należy że na kolekcji nie ma co oszczędzać, różnica w wysokośći 1, 2 czy nawet 3 złotych to nie różnica a odbić sie nam to może czkawką,

3. sprawdzamy czy sklep na opcję odbioru osobistego - bezpośrednia konfrontacja ze sklepem daje nam pewność, iż nasiona będą dobrej jakości, w oryginalnych opakowaniach, 

4. jeśli mamy jak to sprawdzić wybieramy sklepy z minimum 2 letnim stażem na rynku - sklepy tzw. shitbanki nie utrzymają sie dłużej nie 6 miesięcy.

 

Najlepszym rozwiązaniem jest profesjonalny sklep z nasionami marihuany seedfarm.pl. Dlaczego? Już wyjaśniamy:

1. ponad 3 lata na rynku

2. bezpieczeństwo - serwer w Holandii, szyfrowanie SSL, kasowane dane klientów

3. pełnimy role oficjalnego dystrybutora na polskim rynku dla firm: Green House Seeds, Strain Hunters, Royal Queen Seeds, Victory Seeds

4. dobre ceny które idą w parze z dobrymi opiniami klientów (patrz opinie klientów - fora)

5. zakupione nasiona możesz odebrać osobiście w Kielcach, Krakowie, Łodzi i  Warszawie !!!! Nie ma takiego drugiego sklepu :)

6. sprzedaż nasion tylko i wyłącznie w opakowaniach producenta

7. profesjonalna obsługa (telefon, email, wysyłka - wszystko w ekspresowym tempie).

8. możliwość złożenia ewentualnej reklamacji - patrz dostawa - reklamacje.

9. profesjonalna wysyłka nie sugerująca zawartości.

10. do każdej paczki dołączone są materiały reklamowe (zapalniczki, otwieracze do kapsli, breloczki, bletki, grindery, katalogi .... itd.)

 

Historia pokazuje, że klient który raz dokonał zakupu w seedfarm.pl zostaje już na ZAWSZE naszym klientem.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu