Strona główna » Marihuana nasiona

Marihuana nasiona

Sklep z nasionami marihuany seedfarm.pl to seedbank dbający o zbiory wszystkich kolekcjonerów. Dlatego i dobór asortymentu a także producentów stawia seedfarm.pl na czele polskich sklepów z nasionami marihuany.

Podkreślam że sklep z nasionami konopi seedfarm.pl sprzedaje nasiona marihuany tylko i wyłącznie w celach kolekcjonerskich a takie są dozwolone na rynku polskim. Jednocześnie zastrzega że nie udziela żadnych informacji na temat sposobów uprawy marihuany, nie posiada broszur, gazet ani żadnych broszur które sugerują jak uprawiać konopię. Przypominam że w Polsce uprawa nasion marihuany jest nielegalna.

Wszystkie opisy w karcie produkty w sklep z nasionami marihuany seedfarm.pl pobrane są ze strony producenta. Mają one jedynie charakter informacyjny i moga byc wykorzystane do wykonania odpowiednich opisów w swoich kolekcjach. Sklep z nasionami konopi seedfarm.pl nie bierze odpowiedzialności za opisy autorstwa producenta danej odmiany nasion.

Sklep z nasionami marihuany seedfarm.pl zaprasza do zakupów nasion konopi 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu