Strona główna » O nas

O nas

Sklep z nasionami marihuany seedfarm.pl rozpoczął swoją działalność na początku 2012 roku. Początkowo był to sklep internetowy z możliwością odbiorów osobistych na terenie Kielc oraz Łodzi. Aktualnie posiadamy stacjonarne sklepy z kolekcjonerskimi nasionami marihuany w Łodzi - ul. Brzeźna 3, Krakowie ul Okulickiego 51 oraz w Kielcach.

 

Jesteśmy firmą zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

W zamyśle tworząc sklep chcieliśmy zaoferować klientom możliwość bezpiecznego zakupu najlepszych jakościowo nasion marihuany wszystkich znanych i liczących się na świecie seedbanków. Tworząc sklep kierowaliśmy się potrzebami kolekcjonerów a mianowicie chcieliśmy zaoferować przejrzystą stronę internetową, gdzie można dokonać szybkich i bezpiecznych zakupów. W razie jakichkolwiek pytań stały kontakt telefoniczny oraz mailowy, który rozwiałby Państwa wszelkie wątpliwości.

 

Nasze starania zostały wychwycone oraz docenione przez producentów, aktualnie pełnimy funkcję dystrybutora firmy RoyalQueenSeeds na polskim rynku. W marcu 2015 roku podpisaliśmy warunki z firmą Green House Seeds i StrainHunters jak oficjalny dystrybutor na polskim rynku. W kwietniu 2016 znany światowy producent nasion marihuany marka Dutch Passion powierzyła nam obowiązki sklepu patronackiego. Z kolei w lipcu tego samego roku podpisaliśmy dokumenty z czeskim seedbankiem - VictorySeeds i staliśmy się jego oficjalnym dystrybutorem na polskim rynku. Ostatnim naszym sukcesem jest umowa z hiszpańskim producentem nasion konopi BuddhaSeeds na wyłączność dystrybucji produktów tej marki na polskim rynku. Wszystkie powyższe fakty stawiają nas w świetle firmy godnej powierzenia reprezentowania interesów na polskim rynku największych i najlepszych światowych producentów nasion marihuany.

 

W swojej ofercie posiadamy nasiona konopi najlepszych światowych producentów. Jako sklep dokonujemy zakupy tylko u producentów co daje nam gwarancję najwyższej świeżości a co za tym idzie również i jakości. Ponadto bardzo istotna kwestią jest prawidłowe przechowywanie nasion marihuany aby ich jakość była utrzymywana na najwyższym możliwie poziomie, stąd rygorystycznie przestrzegamy zasad związanych z optymalną temperaturą oraz wilgotnością.

Co jeżeli chodzi o bezpieczeństwo zakupów w seedfarm.pl ?

 

Nasz sklep z nasionami marihuany "osadzony" jest na holenderskim serwerze, wszystkie połączenia szyfrowane są protokołem SSL, wszystkie dane teleadresowe usuwane są zaraz po nadaniu przesyłki a sama przesyłka nie sugeruje zawartości (patrz zakładka Jak wygląda dostawa). Przesyłki wysyłamy od razu po złożeniu zamówienia (nasiona posiadamy na swoim magazynie przestrzegając wymogów dotyczących zarówno temperatury jak i wilgotności).

 

Nasza oferta zawiera ponad 500 rodzajów nasion marihuany znanych światowych producentów. Nasiona pakowane są bardzo zróżnicowanie, stąd zakupić u nas można nasiona pakowane pojedynczo jak i nasiona w oryginalnych opakowaniach producentów po 100 sztuk w jednym. U nas zawsze znajdziesz jakieś obniżki (sezonowe, okazjonalne), niekiedy ceny spadają u nas nawet o 50%, stąd warto często zaglądać na nasza stronę seedfarm.pl

 

Przypominamy również, że nasiona marihuany sprzedajemy pod kątem kolekcjonerskim. Na terenie Polski posiadanie i sprzedaż nasion marihuany jest legalna. Natomiast uprawa nasion oraz pomoc w uprawie jest nielegalna. Jednocześnie jeszcze raz podkreślamy, że zakupu może dokonać osoba pełnoletnia. Sklep nie bierze żadnej odpowiedzialności za szkody prawne, fizyczne lub moralne poniesione wskutek nieodpowiedniego wykorzystania zakupionych tutaj produktów.

Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu:
w Łodzi - ul. Brzeźna 3 (tel. 534 920 920) i Krakowie  - ul. Okulickiego 51 ponadto jest możliwość osobistego odbioru zakupionych także w sklepie w Kielcach (więcej szczegółów telefonicznie).

 

Jesteśmy również skłonni dostarczyć Twoje zakupy pod tzw. przysłowiowe drzwi (min. wartość zamówienia 2000 zł, szczegóły uzgodnimy drogą telefoniczną).

 

Zapraszamy!

 

Seedfarm.pl

530 550 550

 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu