Strona główna » O nas

O nas

Kolekcjonerski sklep  z nasionami marihuany (konopi) w Kielcach, Krakowie i Łodzi - SEEDFARM.PL

 

O sklepie seedfarm.pl można śmiało stwierdzić - sklep z tradycjami. Otwarcie sklepu nastąpiło w październiku 2012 roku.

Dokładnie tak - to już przeszło 10 lat jesteśmy na rynku.
Początkowo był to sklep internetowy z możliwością odbioru osobistego na terenie Kielc, Krakowa i Łodzi.
Jednak widząc zadowolenie jakie dajemy naszym kolekcjonerom podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszej sprzedaży o sklepy stacjonarne.
I tym sposobem w 2016 roku otwarty został sklep stacjonarny w Łodzi (sklep seedfarm.pl, ul. Brzeźna 3 lok 3B) i niedługo później w Krakowie (sklep z nasionami marihuany, ul. Okulickiego 51 lok 254). 
Mając duże doświadczenie w branży nasion w roku 2017 uruchomiliśmy pierwszą w Polsce hurtownię nasion marihuany (hurtnasionmarihuany.pl). Tym samym staliśmy się oficjalnym dystrybutorem na polskim rynku nasion takich firm jak Dutch Passion, Barneys Farm, Royal Queen Seeds, FastBuds czy Green House Seeds.

Mając olbrzymie zaplecze, swój magazyn nasion w roku 2019 otworzyliśmy sklep internetowy w Wielkiej Brytanii (seedfarm.co.uk) oraz internetowy i stacjonarny na Ukrainie (seedfarm.com.ua).

A może kilka słów o bezpieczeństwie zakupów w seedfarm.pl ?
W naszym sklpie wszystkie połączenia szyfrowane są protokołem SSL, wszystkie dane teleadresowe usuwane są po około 7 dniach od wysłania przez nas paczki, sama paczka nie sugeruje zawartości  są zaraz po nadaniu przesyłki a sama przesyłka nie sugeruje zawartości (patrz zakładka Jak wygląda dostawa). Przesyłki wysyłamy od razu po złożeniu zamówienia (nasiona posiadamy na swoim magazynie przestrzegając wymogów dotyczących zarówno temperatury jak i wilgotności).

W ofercie mamy ponad 500 odmian nasion marihuany. Sprzedajemy nasiona tylko najlepszych, sprawdzonych, cieszących się najlepszą opinią producentów. Oczywiście nasiona jako dystrybutor kupujemy bez pośrednio od producentów nie od pośredników. Nasiona sprzedajemy w oryginalnych opakowaniach producenta. Obserwując naszą stronę zawsze trafisz na extra okazje, wyprzedaże czy akcje z gratisowymi nasionami.

Przypominamy raz jeszcze, że nasiona marihuany sprzedajemy pod kątem kolekcjonerskim. Na terenie Polski posiadanie i sprzedaż nasion marihuany jest legalna. Natomiast uprawa nasion oraz pomoc w uprawie jest nielegalna. Jednocześnie jeszcze raz podkreślamy, że zakupu może dokonać osoba pełnoletnia. Sklep nie bierze żadnej odpowiedzialności za szkody prawne, fizyczne lub moralne poniesione wskutek nieodpowiedniego wykorzystania zakupionych tutaj produktów.

Zapraszamy na zakupy na naszą stronę internetową oraz do naszych sklepów stacjonarnych:
w Łodzi - ul. Brzeźna 3 lok 3B (tel. 534 920 920)
w Krakowie  - ul. Okulickiego 51 lok 254
Ponadto jest możliwość osobistego odbioru zakupionych nasion marihuany na terenie całej Polski (więcej szczegółów telefonicznie).

Zapraszamy!

Seedfarm.pl
530 550 550

 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu